Адвокати АО «ЮК «LawyerS BrotherS» відновили діяльності АЗС
23.01.2022

Справа цікава тим, що в один місяць діяльність АЗС привернула увагу аж трьох суб’єктів владних повноважень – це податківців, пожежників та екологів.

Податківці вирішили, що два роки тому безпідставно видали ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним, оскільки власник АЗС разом з заявою не надав акт введення в експлуатацію модульної АЗС, хоча така не є об’єктом будівництва. Відсутність такої підстави для анулювання ліцензії в профільному законі, зовсім не турбувало контролюючий орган.

Пожежники, які два роки тому зареєстрували Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, тобто тим самим визнали, що АЗС діє безпечно та з дотриманням пожежних норм, раптом вирішили, що АЗС потрібно закрити бо там безліч порушень які не були помітні протягом двох попередніх перевірок.

Екологи – екологи насправді виявилися самими гуманними і не закривали АЗС, а просто наклали штраф.

Пів року, дві судові справи та дві судові інстанції, знадобилися адвокатам АО «ЮК «LawyerS BrotherS» для того, щоб допомогти клієнту та відновити діяльність АЗС.

Дана справа, яскравий приклад того, що «тиск на бізнес» це не просто гучні тези з екрану, а й інколи реалії для малого та середнього бізнесу.