Про компанію

Історія Юридичної компанії «Lawyers Brothers» розпочалася з її створення у недалекому березні 2012 року.

Засновниками компанії є два брати, кожен з яких свого часу обрав професію юриста. Звідси і походить назва «Lawyers Brothers», що в перекладі з англійської означає «брати юристи».

Діяльність нашої компанії спрямована на надання якісних та кваліфікованих послуг в різних галузях права. Так, ми працюємо в різних галузях, оскільки кожен наш клієнт стає постійним, а постійний клієнт бажає довіряти вирішення своїх юридичних питань перевіреному юристу чи компанії, замість того щоб витрачати час на пошук нового фахівця в певній сфері. Таким чином у нас є клієнти яким ми вирішуємо сімейні питання (послугу надає фаховий сімейний адвокат), захищаємо інтереси в суді, супроводжуємо та надаємо юридичний захист бізнесу. Така багатопрофільність змушує постійно працювати над професійним самовдосконаленням, стежити за змінами до законодавства, які відбуваються в Україні, збільшувати штат компанії та закріплювати за кожним юристом індивідуальну практику.

Основними принципами компанії є – докладання максимальних зусиль за для досягнення поставленої мети і звісно повна конфіденційність та домінантність інтересів клієнтів.

Юридична фірма «Lawyers Brothers» допоможе Вам вирішити цивільні, земельні, господарські, податкові, житлові, трудові та спадкові спори, а адвокат, який спеціалізується у кримінальному процесі захистить інтереси у суді.

Тож, якщо Вам потрібна юридична допомога, будемо раді бачити Вас серед клієнтів юридичної компанії «Lawyers Brothers».